Shkëndije Mujaj fshin pozat “përvëluese” nga Instagrami dhe mbulohet me shami: I jam futur fesë dhe jam bërë myslimane e devotshme, s’jam më ajo vajza që provokonte meshkujt

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtarja Shkëndije Mujaj i ka fshirë fotot e saj provokuese nga rrjetet sociale dhe tanimë është mbuluar dhe i është dedikuar fesë.

Këngëtarja nga Kosova pak ditë më parë u shpreh se ka qenë e para që është mbuluar dhe ka ftuar të gjithë estradën për ta bërë këtë.

Ndërkohë e ftuar së fundmi në “Shqipëria live”, Shkëndija la të kuptohet se është penduar për fotot që publikonte dikur dhe tha se nuk do t’i rikthehet më.

“Nuk i kthehem më atyre fotove sepse tani po bëj edhe studime fetare.

Advertisement

Jo nuk do jem më Shkëndija që provokon në rrjete sociale.

Nuk mund ta quaj gabim jetën që kam bërë më përpara, por është dashur t’i kaloj ato sprova”, u shpreh Shkëndija.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy