Shqiptari tenton të përdhunojë 53-vjeçaren që shkoi t’i pastronte shtëpinë, zbardhet dëshmia: Më grisi rrobat, ishte i dehur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shqiptari tenton të përdhunojë 53-vjeçaren që shkoi t’i pastronte shtëpinë, zbardhet dëshmia: Më grisi rrobat, ishte i dehur

Një 53-vjeçare ka përjetuar momente terrori kur është sulmuar nga pronari i një apartamenti  në Petralonë, i cili tentoi ta përdhunonte.

Sipas protothema.gr, gruaja duke shkoi për të punuar në banesën e burrit me origjinë nga Shqipëria. Ky i fundit sulmoi 53-vjeçaren, i grisi rrobat, e rrahu dhe tentoi ta përdhunonte.

“Më mori me forcë, më grisi rrobat. Tentoi që të më përdhunonte. Ishte i dehur. Unë kisha forcë dhe rezistova”, ka treguar 53-vjeçari për Star.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e policisë të cilët kanë arrestuar autorin ndërsa gruaja është dërguar në spitalin e Nicës.

Advertisement

“E kam kapur dhe dola nga shtëpia. Më pas erdhi ambulanca dhe më çoi në spital. Shkova për të pastruar shtëpinë dhe për pak rashë viktimë e përdhunimit”, shtoi ajo./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy