Shkoi për t’i pastruar shtëpinë, shqiptari tenton të p*rdhunojë 53-vjeçaren në Greqi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Shkoi për t’i pastruar shtëpinë, shqiptari tenton të p*rdhunojë 53-vjeçaren në Greqi

Një shqiptar është arrestuar pasi tentoi të përdhunonte një 53-vjeçare, e cila kishte shkuar në shtëpinë e shqiptarit për t’i pastruar shtëpinë.

Protothema.gr shkruan se ngjarja ka ndodhur në Petralonë, ku shqiptari ka dashur të përdhunojë shtetasen greke e cika kishte shkuar të pastronte banesën e tij.

Pronari shqiptar fillimisht kishte sulmuar 53-vjeçaren, më pas i kishte grisur rrobat e kishte rrahur dhe tentoi që ta përdhunonte.

Gruaja ka tentuar t’i shpëtojë autorit dhe pasi është mbyllur në një dhomë të banesës ka arritur të telefonojë policinë./vizionplus.tv/ 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy