Të rinjtë përplasin në tokë dhe rrahin 80-vjeçarin, kamerat kapin momentin e trishtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një burrë 80 vjeç është dhunuar nga dy të rinj në Kaliforni.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur i moshuari, me prejardhje aziatike, është përplasur në tokë, duke u sulmuar nga dy adoleshentë, të cilët i kanë vjedhur orën.

Advertisement

Një punonjës police u shpreh se sulme të tilla ndaj personave me prejardhje aziatike janë rritur kohët e fundit në SHBA.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy