Tronditet Greqia, dy tërmete të fuqishme njëri pas tjetrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tronditet Greqia, dy tërmete të fuqishme njëri pas tjetrit

Dy tërmete të fuqishëm janë ndjerë pak më parë në Greqi. I pari ishte me magnitudë 5.2 i shkallës Rihter dhe i dyti 5.7.

Epiqendra e saktë ndodhet 25 kilometra në lindje të Strofades.

Vijon…

 

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy