Vdekja e Mbretëreshës/ Ushtarët ukrianas ngushëllime të sinqerta mbi predha

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vdekja e Mbretëreshës/ Ushtarët ukrianas ngushëllime të sinqerta mbi predha

Prej pasdites së djeshme, mesazhe ngushëllimi nga e gjithë bota janë dërguar familjes mbretërore dhe gjithë popullit britanik për humbjen e Mbretëreshës Elizabet II.

Një mesazh I veçantë ka ardhur edhe nga Ukraina e cila prej muajsh me rradhë po luftone në mbrojtje ndaj Rusisë.

Advertisement

Presidenti Zelenski ka përcjellë përmes një postimini në Tëitter, ngushëlimmet e sinqerta të ushtarëve të shkruajtura mbi predha.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy