VIDEO: Aktivisti i kujton të vrarët e 21 janarit, Lulzim Basha e duartroket dhe qesh

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Basha duke i dhene porosi Budines

Ka nje detaj qe nuk u trajtua thuajse fare nga protesta e para dy diteve e Aleancës për Teatrin dhe opozites, ku i pranishëm ishte edhe kreu demokrat Lulzim Basha.

Ndoshta “shpetoi” nga ngarkesa e lajmeve apo thjesht nuk e vuri re askush, por kur aktivisti Koloreto Cukali permendi katër të vrarët e 21 janarit 2011, Basha duartroket dhe qesh gjate gjithe kohes.

Per me teper ndiqni videon.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy