VIDEO/ Astrit Patozi u hap “letrat” Metës, Ramës e Bashës: Ja si po luajnë me reformat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kreu i Bindjes Demokratike Astrit Patozi ka dhënë një intervistë për emision Top Talk.

Ai ka komentuar lëvizjet e fundit politike si dhe deklaratat e forta të ambasadores amerikane Yuri Kim.

Patozi, ka folur lidhur me prapaskenat e forcave të mëdha politike për reformën në drejtësi si dhe reformën zgjedhore.

Më poshtë po përcjellim intervistën e plotë:

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy