VIDEO: Çka mbetur nga Teatri, Bashkia po vijon heqjen e mbetjeve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Godina e Teatrit Kombëtar u shemb ditën e djeshme, mes përplasjeve midis protestuesve dhe policisë.

Ndërsa sot fadromat e Bashkisë së Tiranën po vijojnë punën për heqjen e inerteve të mbetura nga shembja e godinës së Teatrit. (TemA)

Çka mbetur nga Teatri, Bashkia po vijon heqjen e mbetjeve

Advertisement

Çka mbetur nga Teatri, Bashkia po vijon heqjen e mbetjeve

Publiée par Gazeta TemA sur Lundi 18 mai 2020

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy