FOTOT: Ja çfarë ka mbetur pas prishjes së Teatrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është shembur godina e Teatrit Kombëtar.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se çfarë ka mbetur nga godina.

Ndërkohë disa aktivistë dhe qytetarë po vijonë protestën. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy