VIDEO: Protesta e ditës së sotme e parë nga lart

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Video e mëposhtme tregon pejsëmarrjen në protestën kundër prishjes së Teatrit Kombëtar.

Ajo është realizuar në orën 17:15.

Në protestë marrin pjesë Aleanca për Teatrin dhe militantë të PD dhe LSI.

Ata kundërshtojnë ndërtimin e një teatri të ri.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy