VIDEO: “Mos e prek në dorë se është femër”, Albana Vokshi bie në tokë, Enkel Demi përplaset me Policinë për ta mbrojtur

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish deputetja e PD Albana Vokshi është përplasur me policinë gjatë protestës tek teatri, teksa tentonte të hynte në perimetrin e Teatrit Kombëtar.

Në një moment ajo rrëzohet në tokë dhe në ndihmë të saj i vjen gazetari Enkel Demi.

Ai i bëri thirrje efektivëve që të mos e preknin me dorë ndërsa i kërkonte Albanës që të mos lëvizte.

“Ka mundësinë të marrim atë gruan. Mos e prek me dorë atë se është femër. Albana mos lëvizte,”– dëgjohet duke thënë moderatori. (TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy