VIDEO: Nga çfarë ka frikë Sali Berisha, që lëviz me tri badigardë pas vetes dhe kush ia paguan?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sali Berisha është shfaqur pas shumë kohësh në publik, për të marrë pjesë në protestën e djeshme.

Kuptohet, nuk është përzier me turmën, nga frika e koronavirusit, por ka ndenjur mënjanë.

Madje edhe kur ka dhënë një intervistë, ka qendruar shumë larg gazetarëve.

Por, ajo që të bën përshtypje, është fakti se Berisha mban me vete tri badigardë të fuqishëm.

Advertisement

Ajo që nuk kuptohet, është fakti se përse Berisha mban kaq shumë njerëz pas vete kur del në publik dhe kush i paguan ata, pasi tashmë ai është thjesht një njeri civil, që nuk ka asnjë post publik.

(TemA)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy