VIDEO/ Pamje shokuese, policët shpëtojnë pilotin para se avioni të përplaset nga treni

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Pamje shokuese, policët shpëtojnë pilotin para se avioni të përplaset nga treni

Një video dramatike është regjistruar nga kamerat e trupit të disa policëve në Los Angeles teksa shpëtojnë pilotin e një avioni nga vdekja.

Piloti kishte mbetur i plagosur rëndë pasi kishte ulur avionin mbi shinat e trenit. Fati i tij ishte se policët mbërritën në kohë dhe arritën ta nxjerrin përpara se mjeti i vogël fluturues Cesna të shkërmoqej nga kalimi i treni.

Në video, shihet piloti i gjakosur që tërhiqet nga efektivët, në pamundësi për të ecur vetë për shkak të plagëve të marra.


Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy