VIDEO/ Plas tek Vllaznia. Lojtarët nuk janë paguar që prej muajit janar, bojkotojnë pa afat stërvitjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lojtarët e skuadrës së Vllaznisë nuk kanë pranuar ditën e sotme që të vijojnë programin stërvitor.

Futbollistët e ekipit shkodran kanë vendosur të bojkotojnë stërvitjen, pasi prej muajsh nuk janë paguar.

Që prej muajit janar asnjë lojtar i Vllaznisë nuk ka marrë asnjë pagë dhe sot kanë vendosur të bojkotojnë pa afat stërvitjen.

Tashmë, “topi” ka kaluar në anën e bashkisë e cila duhet që të zgjidhë menjëherë këtë situatë të rëndë, pasi me datë 3 qershor pritet të startojë dhe Kategoria Superiore.

Advertisement

Plas tek Vllaznia. Lojtarët bojkot pa afat stērvitjes! Prej janarit nuk janë paguar! Për më shumë lajme klikoni në www.vizionplus.tv

Publiée par VIZION PLUS sur Jeudi 21 mai 2020

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy