VIDEO/ Sërish ura, rrezikon të përsëritet tragjedia në SHBA

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Sërish ura, rrezikon të përsëritet tragjedia në SHBA

Një anije transporti është përplasur me këmbët e një ure në Oklahoma të SHBA-ve duke rrezikur përsëritjen e tragjedisë në Baltimore.

CNN ka publikuar momentin kur anija godet njërën prej këmbëve në urën pranë kontesë Sallisaë duke e tronditur atë, ndërkohë që policia mori masat për mbylljen e autostradës që kalon mbi të.

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by CNN (@cnn)

Për fat të mirë nuk ka dëme materiale në urë si edhe në njerëz pavarësisht frikës dhe tronditjes së shkaktuar te udhëtarët. Pas verifikimeve, policia e hapi sërish autostradën për makinat.

Pak ditë më parë, një anije kontejnerësh shkatërroi urën në Baltimore pak minuta pasi ishte nisur nga porti duke shkaktuar disa të vdekur dhe dëme të mëdha materiale. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy