VIDEO/ Tërmeti “shkund’ studion, reagimi i aktores së famshme bën xhiron e rrjetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Tërmeti “shkund’ studion, reagimi i aktores së famshme bën xhiron e rrjetit

Dakota Johnson ishte në mes të një interviste për filmin e ri të Marvel ‘ Madame Web ‘ kur një tërmet me magnitudë 4.6 goditi Los Anxhelosin dhe e ndërpreu atë.

Videoja e postuar nga Entertainment Tonight u bë virale dhe u shpërnda në të gjithë rrjetet sociale. Për këtë aktorja reagoi fillimisht duke buzëqeshur në mënyrë të sikletshme dhe pak e frikësuar.

Gazetarja, duke bërë shaka për superheroinën që luan në filmin e ri, e pyeti: “A e bëre këtë?”, për të cilën Johnson u përgjigj: “E bëra?” dhe shtoi: ” Më pëlqen që të gjithë ishim ulur këtu. E mrekullueshme!”./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy