Vodhi më shumë se 700 palë të brendshme femrash, arrestohet 56-vjeçari

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Vodhi më shumë se 700 palë të brendshme femrash, arrestohet 56-vjeçari

Një burrë në qytetin jugor japonez të Beppu është akuzuar për vjedhjen e 730 palë të brendshme të grave nga lavanderitë me pagesë.

Autoritetet u njoftuan nga një studente 21-vjeçare e paidentifikuar, e cila akuzoi Tetsuo Urata, 56 vjeç për vjedhjen e gjashtë palëve të brendshme në një lavanderi më 24 gusht.

Policia e qytetit u shfaq në banesën e Urata, ku gjeti 730 pjesë të brendshme të fshehura në banesën e tij. Menjëherë, ai është arrestuar dhe ka pranuar para autoriteteve se ka vjedhur të brendshmet e gjetura.

Policia e qytetit Beppu aktualisht po kryen hetime të mëtejshme.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy