Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran.

Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një veture me targa të Gjermanisë.

Në aksident, sipas dëshmitarëve, ka edhe persona të lënduar./Telegrafi/

Advertisement

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy