Aksident në rrugën Manastir-Prilep, lëndohet një 17-vjeçare

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një 17-vjeçare ka mbetur e lënduar rëndë në një aksident në komunikacion në rrugën Manastir – Prilep.

“Mbrëmë në ora 22:18 në SPB Manastir është raportuar se në rrugën A3 Manastir – Prilep, vetura “Opel”, me targa të Manastirit, drejtuar nga N.P. (41) nga Demir Hisari ka goditur një kafshë dhe ka dalur nga rrugë.

Në aksident lëndime të rënda trupore ka marrë një 17-vjeçare, ndërsa M.P. (65), të dy nga Demir Hisari, janë konstatuar me lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin klinik në Manastir.

Në vendin e aksidentit është bërë ekspertizë nga policia e SPB-Manastir./Telegrafi/

Advertisement

Aksident në rrugën Manastir-Prilep, lëndohet një 17-vjeçare shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy