Aksident në rrugën Shkup-Kumanovë, ka të lënduar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Aksident në rrugën Shkup-Kumanovë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë në komunikacion ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Shkup – Kumanovë, njofton “Alsat”.

Sipas njoftimeve, në aksident kanë mbetur të lënduar tre persona, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet tashmë në vendngjarje dhe po hetohen shkaqet e aksidentit.

Advertisement

Aksident në rrugën Shkup-Kumanovë, ka të lënduar shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy