Arrestohet autori i regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Maqedonisë e ka vënë në pranga autorin e regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit, i cili përmes një grupi kërcënonte figura të caktuara.

Në shkëmbim të mospublikimit të videove intime të tyre, autori dhe persona të tjerë, sipas burimeve, kërkonte shuma parash.

Burime të Alsat thonë se arrestimi është kryer në qendër të Shkupit.

Advertisement

Arrestohet autori i regjistrimeve të paligjshme të kryera në një nga motelet e Shkupit shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy