Arrestohet një 33-vjeçar në Parkun e Qytetit të Shkupit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një person nga Shkupi është arrestuar në Parkun e Qytetit, pasi tek ai është gjetur marihuan, njofton policia.

“Me datë 23.07.2022 në ora 22:50 në Parkun e Qytetit, zyrtarë policorë të Njësisë së Policisë Intervenuese në kuadër të SPB Shkup kanë arrestuar F.A.(33) nga Shkupi për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuan.

Pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim përkatës”, njoftojnë nga SPB Shkup./Telegrafi/

Arrestohet një 33-vjeçar në Parkun e Qytetit të Shkupit shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy