Arrestohet një 55-vjeçar në Gjevgjeli, është kapur me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dje një 55-vjeçar, pasi në shtëpinë e tij është gjetur marihuanë dhe kanabis.

“Më 25.11.2021 në ora 15.30 në fshatin Bogorodicë të Gjevgjelisë, policët e DPB Gjevgjeli kanë arrestuar D.M.(55) nga fshati Bogorodicë. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe marrë marihuanë dhe bimë kanabisi. Ai është mbajtur nën arrest në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme

The post Arrestohet një 55-vjeçar në Gjevgjeli, është kapur me lëndë narkotike appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy