Arrestohet një person në Kumanovë, është kapur me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar, se ka arrestuar një diler të drogës në Kumanovë.

“Më 09.06.2021 në ora 20.00, zyrtarë policorë të SPB Kumanovë e kanë arrestuar R.E.(47) nga Kumanova për shkak se te ai është gjetur pluhur droge.

Ai është arrestuar në Stacionin Policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit, kundër tij do të ngritët kallëzim përkatës”.

Arrestohet një person në Kumanovë, është kapur me lëndë narkotike shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy