Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike dhe armë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policët nga SPB Shkup – Njësiti për tregti të paligjshme dje në ora 12:45 e kanë arrestuar Z.S. (51) nga Shkupi.

Nga MPB njoftojnë se gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur disa fishekë të markës dhe kalibrit të panjohur, marihuanë, peshore digjitale, një pistoletë për sinjale drite dhe zanore dhe disa fishekë për sinjale zanore dhe dritë. dhe sekuestruar.

Ai është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzim përkatës./Telegrafi/

The post Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike dhe armë appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy