Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sot (21.09.2021) rreth orës 9:15 pjesëtarët e policisë nga Njësiti për tregti të paligjshme pranë Sektorit për Punë të Brendshme-Shkup kanë privuar nga liria S.S(47) nga Shkupi.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij u gjet dhe konfiskua marihuanë, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme

The post Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy