Avokati i Popullit Maqedoni: Është tragjedi e madhe e cila na ka goditur të gjithëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Avokati i Popullit shprehu ngushëllime për viktimat e aksidentit tragjik në Bullgari.

“Momentet kur ndodhin tragjedi të tilla janë momente kur të gjithë jemi pa fjalë, të shtangur nga humbja e jetëve njerëzore. Pamjet tronditëse që vijnë nga vendi i aksidentit nuk na trishtojnë dhe hidhërimin e lajmit se kanë humbur jetë të shumë të rinjve.

I shprehim ngushëllimet më të thella familjeve të udhëtarëve të vdekur dhe njëkohësisht shpresojmë në një hetim të shpejtë dhe efikas, i cili për një moment do të jetë një lloj ngushëllimi për jetët e humbura.

Kjo është tragjedi e madhe, e cila na ka goditur të gjithë neve, të cilët sinqerisht vajtojmë vdekjen e udhëtarëve”, thonë nga zyra e Avokatit të Popullit./Telegrafi/

Advertisement

Avokati i Popullit Maqedoni: Është tragjedi e madhe e cila na ka goditur të gjithëve shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy