Bastisje në Manastir, zbulohen lëndë narkotike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se është realizuar edhe një bastisje nga policia, këtë herë anti-drogë.

“Më datë 26.06.2023, nënpunësit policorë nga policia kriminalistike e SPB Manastir ka arrestuar V.R.(40) nga Manastiri. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij në Manastir, të kryer me urdhër gjyqësor, është gjetur dhe marrë marihuanë.

Ai është dërguar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të vijojë kallëzim përkatës”, njoftojnë nga MPB.

The post Bastisje në Manastir, zbulohen lëndë narkotike appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy