Bastisje në Ohër, arrestohet një person për posedim të drogës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Maqedoni njofton se dje (22.05.2024) në ora 21:20 në Ohër, nga ana e punonjësve policorë të Sektorit për Trafikim të Paligjshëm të Drogave në SPB Ohër, është arrestuar A.M (29) nga Kumanova.

“Gjatë kontrollit në banesën që ka përdorur përkohësisht në Ohër, të kryer me urdhër të gjykatës, janë gjetur dhe konfiskuar marihuanë, një lëndë pluhuri e bardhë, një mulli dhe një peshore dixhitale”.

“Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës”, thonë nga MPB.

The post Bastisje në Ohër, arrestohet një person për posedim të drogës appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy