Droga është gjetur gjatë kontrollit në dy banesa në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

MPB njofton se më 29/30 mars, Njësia për tregti të paligjshme në SPB Shkup ka kryer kontrolle me urdhër të gjykatës në dy banesa në zonën e Qendrës dhe Karposhit, ku janë gjetur dhe konfiskuar kokainë, marihuanë dhe dy peshore digjitale.

Siç kumtoi MPB-ja, L.J.(54) nga Shkupi gjatë kontrollit është privuar nga liria.

Pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse, theksojnë nga MPB.

Droga është gjetur gjatë kontrollit në dy banesa në Shkup shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy