Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas, bashkëshortja e re e reisit Rexhepi është 50 vite më e re.
Kryetari i BFI-së është kurorëzuar për herë të dytë, katër vite pasi ndërroi jetë bashkëshortja e tij e parë.Burime në BFI konfirmojnë kurorëzimin e reisit Rexhepi, por nuk duan të flasin duke theksuar se bëhet fjalë për çështje private.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy