Ende nuk ka datë për zgjedhje, përfundoi pa marrëveshje takimi i liderëve

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Përfundoi pa marrëveshje takimi i liderëve, i cili ka nisur nga mesdita. Edhe ky takim i dytë nuk solli një datë për mbajtjen e zgjedhjeve parlamentare. Partitë vazhdojnë të mbështesin qëndrimet e tyre në lidhje me atë se kur duhet të realizohet procesi zgjedhor dhe nuk ia kanë dalur të merren vesh mes vete.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy