Fetahu: Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Shaqir Fetahu duke uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve mysliman, apeloi që të festohet me kujdes dhe duke u mbrojtur nga coronavirusi.

“Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19, ndoshta ky është kontributi i fundit që japim kundër pandemisë”, tha kreu i BFI-së Shaqir Fetahu pas faljes së Fitër Bajramit.

Fetahu: Të festojmë me kujdes duke u mbrojtur nga Covid-19 shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy