Filipçe: Kush dëshiron mund ta marrë dozën e tretë të vaksinës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një dalje për media, foli edhe për dozën e tretë të vaksinës.

Filipçe bëri të ditur se kush dëshiron mund ta marrë dozën e tretë të vaksinës edhe ata persona të cilët nuk janë në kategorinë e rekomanduar për marrjen e dozës së tretë.

Në Maqedoni ka filluar dhënia e vaksinës së tretë dhe atë e kanë marrë qindra qytetarë të kategorive më në rrezik. /Telegrafi/

Advertisement

The post Filipçe: Kush dëshiron mund ta marrë dozën e tretë të vaksinës appeared first on Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy