Fronti Evropian tregon listat për zgjedhjet parlamentare

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fronti Evropian ka dorëzuar listat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet kuvendare të këtij viti. Listat sipas Arbër Ademit janë fituese dhe kandidatët e këtij fronti do t’i qëndrojnë krah kryetarit Ali Ahmeti për fitoren e këtyrë zgjedhjeve, njofton Telegrafi Maqedoni.

Më poshtë janë emrat e propozuar nga ky subjekt politik.

ZZ1

Blerim Bexheti

Advertisement

Ilir Hasani

Hatixhe Topalli

Naim Bajrami

Munir Kolashinac

Advertisement

Besarta Alija

Sheval Nuredin

Imran Velija

Drenushe Grazhdani-Shurlani

Advertisement

Faruk Avdiu

ZZ2

Sadulla Duraku,

Skender Rexhepi Zejd

Advertisement

Dijana Toska

Elmi Aziri

Bastri Bajrami

Fatima Osmanovska

Advertisement

Berat Ajdari

Visar Durak

Zirafete Slamnik

Fadil Murtezani

Advertisement

ZZ3

Sulejman Baki

ZZ4

Enver Husein

Advertisement

ZZ5

Ziadin Sela

Musa Xhaferi

Arbana Pasholli

Advertisement

Ismail Jahoski

Fehmi Skender

Premtime Zylali Deliaj

Mevmed Halili

Advertisement

Arjeta Alla

Alen Dearovski

Jetmir Ajredini

ZZ6

Advertisement

Ali Ahmeti

Talat Xhaferi

Ilire Dauti

Menduh Thaçi

Advertisement

Rina Ajdari

Bejxhan Iljas

lir Demiri

Sali Murati

Advertisement

Fatmire Isaku

Merita Mustafai

Arjanit Hoxha

Arta Bilalli Zendeli

Advertisement

Atnan Neziri

Emir Sulejmani

Artina Qazimi

Shpresa Lutfija

Advertisement

Xhemile Saliji

Valon Asani

Valdet Xhaferi

Faton Ahmeti

Advertisement

Fronti Evropian tregon listat për zgjedhjet parlamentare shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy