Gjykata Administrative sot nuk pranoi asnjë aktpadi të partive politike

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjykata Administrative refuzoi edhe aktpadinë e Partisë së Punës. Kjo ishte aktpadia e fundit e sotshme në Gjykatën Administrative.

Më herët, kjo gjykatë refuzoi 101 aktpaditë e partisë E majta, 75 aktpaditë koalicioni AA, përkatësisht vërtetoi vendimet e KSHZ-së, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Gjatë ditës së nesërme do të diskutohen edhe aktpaditë e fundit të OBRM-PDUKM-së dhe partisë pro-ruse Maqedonia Unike./Telegrafi/

Gjykata Administrative sot nuk pranoi asnjë aktpadi të partive politike shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy