Grabitet një barnatore në Shkup

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policia njofton dje është grabitur një barnatore në Shkup.

“Më datë 30.01.2024, rreth orës 13:45, në SPB Shkup është raportuar se në një barnatore “Bit Pazar”, një person ka kanosur të punësuarin dhe ka marrë para nga qarkullimi ditor.

Po merren masa për zbardhjen e rastit”, njoftojnë nga MPB./Telegrafi/

The post Grabitet një barnatore në Shkup appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy