Humb jetën një person nga zjarri në Kërçovë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Siç njoftojnë nga policia, tetëdhjetë e një vjeçari F.D nga Kërçova është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij pasi që më herët fqinjët kanë vërejtur tym në shtëpinë e tij.

Siç bën të ditur zëdhënësi i SPB Ohër, Stefan Dimovski, rasti është paraqitur në polici në Kërçovë dje rreth orës 17:50.

“Me urdhër të prokurorit publik, ekipi i Mjekësisë Ligjore ka bërë këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe është konstatuar se personi ka vdekur për shkak të intoksinimit me monoksid karboni dhe të djegura në trup”, tha Dimovski./Telegrafi/

Advertisement

Humb jetën një person nga zjarri në Kërçovë shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy