Infektologu Cana tregon diskutimin e fundit me Ahmetin

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Edhe infektologu Fadil Cana reagoi për humbjen e aktorit të njohur Luran Ahmeti i cili humbi jetën nga coronavirusi.

“Luran,dje më the se po qe se është nevoja do rrish në spital 100 ditë, unë të kërkova të durosh 10 ditë, por vdekja dinake para syve dhe duarve të mi të mori tinëzisht për 1 ditë. Prehu në paqe miku im!, shkruan Ahmeti.


Ndërron jetë aktori Luran Ahmeti, i njohur për publikun e gjerë nga seriali “O Sa Mirë”

Advertisement

Ndryshe, Ahmeti ishte i shtrirë për një kohë në Klinikën Infektive në Shkup.

Për vdekjen e Ahmetit kanë reaguar shumë persona duke përfshirë aktorë, gazetarë, politikanë./Telegrafi/

Advertisement

Infektologu Cana tregon diskutimin e fundit me Ahmetin shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy