Judon Dalipi, katër vjeçari nga Shkupi shpalos në TM kids botën e tij fëmijërore

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Emisioni për fëmijë TM kids tashmë ka filluar rrugëtimin e tij.

Fëmijët pjesëmarrës janë përzgjedhur ndërsa aplikimet vazhdojnë edhe më tutje përshkak të interesimit të madh.

TM kids ofron një hapësirë mediatike ekskluzivisht vetëm për t’u dëgjuar zëri i fëmijëve, ndërsa mysafiri ynë këtë javë është katër vjeçari nga qyteti i Shkupit, Judon Dalipi.

Judoni është një djal shembullor, i cili me pasion të madh foli për filmin vizatimor “Sonic” të cilin ai e pëlqente jashtëzakonisht shumë.

Advertisement

Ai na rrëfeu se aktualisht shkon në kopësht, ka shok të mirë Siarin dhe se i pëlqejnë gatimet që i gatuan babai i tij.

Judoni me përgjigjet e tij dha një energji pozitive tek i gjithë ekipi që realizuan emisionin.

Ai na shpalosi shumë nga bota e tij! Një botë fëmijërore me plot ngjyra dhe dashuri.

Për më tepër ndiqeni rrëfimin e Judonit!

Advertisement

Nëse dëshuroni që edhe fëmija juaj të jetë pjesë e emisionit TM kids, kjo është vegëza për aplikim.

 

Judon Dalipi, katër vjeçari nga Shkupi shpalos në TM kids botën e tij fëmijërore shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy