“Lucky days” në NEPTUN prej 12 deri 19 prill – Është koha për lirime të mëdha!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Lucky days” prej 12 deri 19 prill në NEPTIN – aksion me lirime të mëdha. Në këto “ditë me fat” konsumatorët do të mund të blejnë produkte me lirime të mëdha dhe deri 60 këste.

Shikoni ofertën në 25 sallonet e NEPTUN në të gjithë Maqedoninë ose online Neptun.mk dhe zgjidhni: televizor, frigoriferë, lavatriçe për larje dhe tharje të rrobave, furra, laptopë dhe tabletë, telefona celularë, aparate të vogla për amvisëri dhe aparate nga brendet: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta dhe shumë tjera.

Aksioni vlen për blerjet në dyqanet NEPTUN në të gjithë Maqedoninë, por edhe për blerje në internet përmes faqes në Neptun.mk dhe përmes aplikacionit celular për blerje në internet NEPTUN i disponueshëm në Play Store dhe App Store. Mos e humbisni këtë mundësi ideale për blerje me çmime të shkëlqyera, vizitoni dyqanet e NEPTUN dhe shijoni këto ditë të lumtura!

Nga ofertat e shkëlqyera ju rekomandojmë televizor smart LG 50 inç, për vetëm 23.999 denarë. Nëse ju duhet smartphone ejani në NEPTUN dhe bleni të fuqishmin Xiaomi Redmi 9 për 8.499 denarë. NEPTUN është destinacioni më i mirë për pajisje IT dhe kompjuterë. Si top ofertë për “ditët me fat”, kemi ndarë laptop ASUS me procesor i3, gjenerata e 10, 4GB RAM dhe 256 GB SSD për vetëm 19.999 denarë, zgjidhje ideale për punë dhe për mësim!

Advertisement

Zgjidhni pajisje të integruara për kuzhinë të brendit BEKO dhe merrni kursime të mahnitshme deri në 27%! Mund të bleni pllakë për gatim, furrë, pjatalarëse, mikrovalë dhe të shijoni gatimin. Keni nevojë për një frigorifer të ri? Merrni ulje të shkëlqyera dhe zgjidhni frigorifer me teknologjinë më të fundit dhe efikasitet të lartë të energjisë. Ka modele nga markat më të mira si BEKO, LG, Samsung, Candy, Whirlpool, Bosch, Fuego. Pajisjet e vogla shtëpiake me zbritje deri në 48% janë gjithashtu në promovim! Bleni fshesë me korrent, pajisje për kujdesin dhe bukurinë, pajisje për gatimin dhe bërjen e pijeve të shëndetshme dhe bëni kursime të mëdha!

“NEPTUN Maqedoni” rrjeti më i madh distrubues në Maqedoni i aparateve për amvisëri, pajisjeve për ftohje dhe ngrohje, televizorë, pajisje për lojëra, smartphonë dhe pajisje IT, është i pranishëm 22 vjet në tregun e Maqedonisë me 25 dyqane në 21 qytete. Me brendet Beko, LG, Samsung, Sony, Apple, Philips, Bosch, Asus, Huawei, NEPTUN ofron edhe mundësi tjera për klientët: programin happy për besnikëri, kredit të menjëhershëm, garanca shtesë, dërgesa premium, shitje online, aplikacion për blerje online, kartelë kreditore happy MasterCard.

*Artikull i sponsorizuar

“Lucky days” në NEPTUN prej 12 deri 19 prill – Është koha për lirime të mëdha! shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy