Menduh Thaçi: Jam shumë i kënaqur që e pash shpërfytyrimin e Ziadin Selës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi u shpreh i pakënaqur nga rezultati i PDSH-së në këto zgjedhje, megjithatë tha se mbetet i kënaqur nga shpërfytyrimi i Ziadin Selës.

“Jam shumë i kënaqur nga shpërfytyrimi i Ziadin Selës. Kështu përfundojnë të gjithë tradhtarët si Ziadin Sela. Ka pasur më parë si Rufiu, Imer Selmani e Hisni Shaqiri, jam shumë i gëzuar”, tha Thaçi.

Ai shtoi se kanë arritur ta ruajnë votën në Tetovë dhe se këto zgjedhje kanë qenë të vështira për PDSH-në.

“Nuk pranuam të bëjmë koalicion me askënd i cili nuk është i gatshëm ta marrë parasysh programin tonë, megjithatë ky është rezultati kapital”, tha Thaçi.

Advertisement

Thaçi po ashtu u shpreh se do të ndodhë ringjallja e PDSH-së./Telegrafi/

Menduh Thaçi: Jam shumë i kënaqur që e pash shpërfytyrimin e Ziadin Selës shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy