Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në fund të ditës në pjesë veriperëndimore të vendit do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 der 6 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet të ketë reshje të shiut dhe borës, si dhe ulje të temperaturave ditore./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy