Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 1 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa do të ketë edhe rënie të temperaturave. Në fundjavë pritet të ketë reshje të shiut./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy