Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej – 6 deri në 2 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin pre 12 deri në 17 gradë celsius.

Në ditët në vijim pritet rritje e temperaturave./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy