Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të jugut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri në 2 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri në 21 gradë celsius.

Nesër moti do të jetë i qëndrueshëm me rritje të temperaturave. Nga dita e martë moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut./Telegrafi/

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy