Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite në disa pjesë të vendit do të ketë reshje të shiut.

Nga pjesa perëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri më 16 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 22 deri më 30 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti paradite do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa gjatë orëve të pasdites do të ketë reshje lokale të shiut./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy