Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Nga pjesa perëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri më 18 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 18 deri më 32 gradë celsius.

Nesër moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa pasdite priten reshje lokale të shiut./Telegrafi/

The post Moti sot në Maqedoninë e Veriut appeared first on Telegrafi.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy