Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri më 16 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 22 deri më 30 gradë celsius.

Indeksi UV do të jetë 8.

Gjatë ditës së nesërme moti do të jetë i qëndrueshëm, me erë të fortë veriperëndimore./Telegrafi/

Advertisement

Moti sot në Maqedoninë e Veriut shkruan Telegrafi.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy